خراسان جنوبی - بیرجند
حد فاصل میدان ابوذر و طالقانی یک
تلفن ثابت :
056-32222900
تماس با ما :
ارسال تیکت

تفاوت هاستینگ ایران و خارج از ایران در چیست ؟

توسط

What is the difference between hosting Iran and outside Iran ?

iran تفاوت هاستینگ ایران و خارج از ایران در چیست ؟در چند سال گذشته به دلایل مختلف ، سازمان ها و شرکت های دولتی موظف شدند که سایت های خود را از سرویس دهنده های خارجی به میزبانان داخلی هاستینگ انتقال دهند ، اما این دو سرویس چه تفاوتی با یکدیگر دارند ؟

در چند سال گذشته ، به دلیل محدودیت های ایجاد شده برای ایران و مشکلاتی که در اینترنت کشور پیش آمد ، چند بار مشاهده شد که سایت هایی که در خارج از ایران و به خصوص آمریکا میزبانی می شدند ، با مشکلاتی مواجه می شدند یا اینکه در چند مورد یکباره سایت غیرفعال می شد که ناشی از تحریم های این کشور بر علیه ایران بود .
بنابراین یکی از محاسن سرور های ایران ( که بر روی دیتاسنتر های ایرانی قرار دارند ) عدم وجود مشکلاتی از این دست است .
اما نکته مهم تر در مورد هاستینگ های ایران این است که وقتی که شما آدرس وب سایتی را که در آمریکا واقع است وارد مرورگر خود می کنید ، مسیری که طی می شود تا به دیتاسنتر برسد و به مرورگر بازگشت داده شده و برای شما نمایش داده شود ( nodes ) بیشتر از مسیری است که شما برای دیدن یک سایت در هاست ( دیتاسنتر ) ایران طی می کنید و این مورد در سرعت لود شدن سایت شما موثر خواهد بود .
مساله دیگری که در این مورد می توان در نظر گرفت این است که اگر بازدید کنندگان سایت شما بیشتر از ایران هستند و سایت شما کارایی محسوسی برای کاربران خارج از کشور ندارد ، شما می توانید از هاست ایران استفاده کنید .
به این مقاله چند ستاره میدین ؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید