خراسان جنوبی - بیرجند
حد فاصل میدان ابوذر و طالقانی یک
تلفن ثابت :
056-32222900
تماس با ما :
ارسال تیکت

0 تا 100 معجزه ای به نام سئو برای افزایش بازدید واحتمالا فروش

0 تا 100 معجزه ای به نام سئو برای افزایش بازدید واحتمالا فروش

0 to 100 miracles called SEO to increase visits and, possibly sales

 

p30web s2 300x209 0 تا 100 معجزه ای به نام سئو برای افزایش بازدید واحتمالا فروش

SEO مفهومی است که بسیار اهمیت دارد و باید در مورد آن اطلاعات داشته باشید. واژه SEO  مخفف عبارت Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. سئو سایت یا بهینه سازی برای موتور جستجو یکی دیگر از مهمترین انواع بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار شماست.

بهینه سازی محتوا باعث می شود موتورهای جستجو محتوای سایت شما را بهتر درک کنند به این صورت ترافیک ارگانیک بیشتری از طریق موتورهای جستجو دریافت می کنید.

سئو سایت

سئو سایت یعنی محتوای سایت و بخش ها را به گونه ای موثر و با فاکتورهای سئو همگام کنید تا موتورهای جستجو موضوعات شما را بهتر درک کنند. وقتی مفاهیم ارائه شده توسط موتورهای جستجو درک شوند به کاربران ارائه خواهند شد.

این فرآیند معمولا شامل انتخاب صحیح کلمات کلیدی نزدیک به عبارت جستجو شده توسط کاربر، آخرین بروزرسانی های محتوا، اعتبار و سلامت سایت و… است. زمانی که محتوای خود را به خوبی بهینه سازی کنید، امکان افزایش بازدید و دریافت ورودی بیشتری خواهید داشت. حتی محتوای عالی اگر به درستی بهینه نشود امکان دیده شدن کمتری دارد!

امروزه روش بازاریابی محتوا به یک تکنیک موثر برای بهبود سئو سایت تبدیل شده است.

SEO CONSULTING 1 0 تا 100 معجزه ای به نام سئو برای افزایش بازدید واحتمالا فروش

اگر واقعا قصد جذب مخاطب از موتورهای جستجو، دریافت رتبه بندی خوب و قرار گرفتن در نتایج ابتدایی گوگل دارید، به دنبال تکنیک های سئو باشید.

 

چرا سئو سایت مهم است؟

چون بیشترین ترافیک ورودی سایت ها از طریق موتورهای جستجو تامین می شود. حالا تصور کنید زحمات زیادی کشیده اید، بهترین محتوا را تهیه کرده اید اما بهینه سازی نشده اند… چه اتفاقی می افتد؟

  • بازدید خوبی نخواهید گرفت.
  • در نتایج ابتدایی گوگل مشاهده نخواهید شد.
  • مخاطبان جدید جذب نخواهید کرد.
  • سایرین چندان با برند شما آشنا نمی شوند.
  • و…
چطور سئوی سایتم را بهبود ببخشم؟

محتوا نقش مهمی در کمک به افزایش دیده شدن شما در موتورهای جستجو دارد. طبق یک نظرسنجی از MarketingProfs  تعداد 72 درصد از بازاریابان می گویند: تولید محتوا تنها تاکتیک موثر برای بهبود بهینه سازی موتورهای جستجو است.

SEO Mistakes Fix Hero 1024x532 300x156 0 تا 100 معجزه ای به نام سئو برای افزایش بازدید واحتمالا فروش

اولین گام در تهیه محتوای خوب، جستجوی کلمات کلیدی است. می توانید از ابزاهایی مانند Keyword Tool برای یافتن بهترین و مرتبط ترین کلمه کلیدی با موضوع خود، استفاده کنید.

می توان گفت SEO یکی از اولین و قویترین روش های بازاریابی دیجیتالی است.

سئو دقیقا چه معنایی دارد؟

SEO یک نوع بازاریابی است که هدف اصلی آن کمک به درک کردن محتوا توسط موتور جستجو است.

سئو سایت برای چه کسانی؟

تقریبا برای همه! چون اکثر کسب و کارها به آن نیاز دارند.

هزینه سئو چقدر است؟

بستگی به رقابت صنعت شما دارد.

برای شروع چه کار کنم؟

از محتوا گذاری اصولی شروع کنید.

این روزها بازاریابی محتوا بهترین روش بهینه سازی و دریافت رتبه خوب و بهبود سئو است. اگر کسی ادعا کند که بدون محتوا سئو را بهبود می دهد، احتمالا از تکنیک های کلاه سیاه استفاده می کند.

سخن پایانی

عوامل مختلفی نظیر نوع طراحی سایت، صحت و سلامت دامنه، لینک ها و… نیز در رتبه بندی شما نقش مهمی دارند. گوگل به طور مداوم الگوریتم های خود را بروز می کند بنابراین همواره باید همراه با آخرین اخبار بهینه سازی موتورهای جستجو به روز باشید. 

به این مقاله چند ستاره میدین ؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید