خراسان جنوبی - بیرجند
حد فاصل میدان ابوذر و طالقانی یک
تلفن ثابت :
056-32222900
تماس با ما :
ارسال تیکت


نظرات مشتریان

ما خوشحال هستیم و افتخار می کنیم که با بیش از 6 سال سابقه کار، به خاطر اصول ، رفتار و کار حرفه ای صادقانه مان ، بسیاری از مشتریانمان به دوستان مان تبدیل شده اند .
مراجعه ها و توصیه های آنها سرمایه ی بسیار ارزشمندی برای ماست که می تواند به نوبه ی خود در نتیجه ی سالها کار بدون عیب و نقص بوجود آمده باشد .
فهرست مشتریان ما بسیار گسترده و زیاد است اما با توجه به شرایط و موقعیت ، در اینجا شما تنها می توانید آن تعداد از مشتریانی را که رضایت خودشان را در رابطه با کار ما اعلام کرده اند ببینید .

با سلام اينجانب بهنام شريفى مديريت سايت رویال زعفران وظيفه ميدونم مراتب قدردانى خودم رو نسبت به مديريت محترم شركت نايت سرور جناب آقاى مهندس عرب زاده و تيم حرفه اى شون اعلام كنم و افتخار همكارى با ايشون رو داشته باشم.
شركت نايت سرور طراحى و پشتيبانى سايت رویال زعفران رو از صفر تا صد به عهده گرفت و براى من بسيار جالب بود با توجه به قيمت هايى كه از بازار خدمات IT داشتم، اين شركت مناسب ترين قيمت رو در عين حرفه اى ترين كار ارايه ميداد و هيچ كارى نبود كه در كل اين پروسه اين شركت نتونه مستقيم يا غير مستقيم انجام بده
با آرزوى موفقيت براى تيم نايت سرور

بهنام شریفی

مجموعه ما با سرورهای زیادی کار کرده بود که متاسفانه رضایتی از کار نداشتیم تا اینکه بطور اتفاقی با مجموعه نایت سرور آشنا شدیم .

در این مدت کوتاهی که همکاری داشتیم باید گفت که بسیار راضی هستیم از تعرفه های پایین ، سرویس های پرسرعت و با کیفیت و از اون مهم تر پشتیبانی عالی

لازم دونستم تشکر کنم و حتما نایت سرور رو به همکارانم توصیه میکنم .